rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Emre Belözoğlu: Bir tek Fenerbahçe’den Gönderildim.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Medipol Başakşehir’in yıldız ismi Emre Belözoğlu, TRT Spor’da önemli açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir’in yıldız ismi Emre Belözoğlu, TRT Spor’da önemli açıklamalarda bulundu. 

Belözoğlu’nun açıklamalarından öne çıkan bölümler şu şekilde:

Fatih Terim‘in bende yeri ayrıdır. Hakkını ödeyemem. Yolun başında verdiği destekten dolayı farklı yere koyuyorum.”

“Hem Alex, hem de Hagi çok büyük oyuncular. İkisinin çok büyük farkı olduğunu düşünmüyorum ama Hagi’nin bendeki yeri farklı. Fatih Terim’de örneklediğim gibi Hagi’nin de yeri bende ayrı. Gençken bana çok şey öğrettiler.”

“Ben bir tek Fenerbahçe’den gönderildim. Fenerbahçe dışındaki tüm kulüplerden kendim ayrıldım. Birçok insan Fenerbahçe’de oynuyorum diye benden nefret etti. Hak etmediğim sevgiler de gördüm… Bunun bir dengesi olmalı”

“Eskisi gibi futbolcular yetişmiyor. Futbolumuz beklediğim kadar gelişmiyor. Yabancı kuralından önce şunu konuşmalıyız. İyi eğitimciler yetiştirmemiz gerekiyor. İnanıyorum, bu potansiyel var. 6 yabancı oyuncu oynarken birden 14 yabancıya çıkması, birçok Türk futbolcunun kaybolmasına neden oldu. 2 kaleciden biri Türk oluyor da, neden 14 yabancı yapılıyor? Tartışılması gereken çok konu var.”

“En büyük arzumuz tabii ki Dünya Kupasına gitmek. Ben de Dünya Kupasında oynamak isterim, muhteşem olur. “

Volkan Demirel, ülkenin son 30-40 senesinin en önemli 2-3 kalecisinden biri. Volkan duygusal bir arkadaşımızdır. Kaleciler yalnız adamlardır. 9 doğru, 1 yanlış yaparsınız. Bütün fatura size kesilir. Volkan da benim gibi Fenerbahçelilik duygusuyla bazı yanlışlar yaptı. Volkan’ı ben çok seviyorum. Taraftar da seviyor. Ben büyük takımlarda, tüm takımlarımızda Türk oyuncular oynasın isterim. Hep Volkan oynasın isterim. Aykut Hoca, Volkan’a (Demirel) sahip çıkacaktır. Selçuk İnan’ın da, Volkan Demirel’den farkı yok. Bu oyuncuların değeri gittiklerinde anlaşılır.”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın