rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Dünürünü Kuma Olarak Kabul Etmeyen Kadına Cadde Ortasında Dayak: ‘Bu Adamı Yakalayın, Bizi Öldürecek’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde yaşamış Hasan Y., 28 yıllık eşi Elif Y.’yi gelininin annesi Zekiye A. ile aldattı. Dünürünü eşinin üstüne kuma olarak getirmek isteyen Hasan Y., bunu kabul etmeyen eşini cadde ortasında parke taşıyla dövdü. Başına ve eline 23 dikiş atılan Elif Y., savcılığa başvurup eşinin tutuklanmasını istedi.

Evden uzaklaşma kararı vardı

s-4cc2b38ba0b06a71ccde6e5a2c5827f68167ed Halfeti’de Ahali Eğitim Merkezi’nde sanatkâr kuaför öğreticisi olan Elif Y., 28 yıllık eşi Hasan Y.’nin kendisini gelinin annesi Zekiye A. ile aldattığını öğrendi. Hasan Y., eşine, Zekiye A.’yı kuma getirmek istediğini söyledi. 8 çocuk annesi Elif Y., karşı çıkınca eşinin şiddetine maruz kaldı. Şikayet üzerine savcılık kadar bir süre evden uzaklaştırma cezası bahşedilen Hasan Y., geçen hafta sokak ortasında Elif Y.’yi dövdü. Baygın halde Halfeti Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Elif Y.’nin başına ve eline 23 dikiş atıldı.

Taburcu olan Elif Y., ölüm korkusu yaşadığını belirtip, savcılığa kabahat duyurusunda bulundu.

s-1b8b8a742d84b49669d3577a56bcf847310e05

“Can güvenliğim olmadığı için çok korkuyorum”

s-fcf6781b600090c5c2195291b41cc8b7c2e4cd Yaşadıklarını anlatan Elif Y. “Kocamın, gelinimin annesiyle beni aldattığını öğrendim. daha sonra eşim bu durumu kabul edip, bu kadını benim üzerine kuma getireceğini söyledi. Bende bu durumu kabul etmediğim için aralıksız bana güç uygulamaya başladı. O kadının yönlendirmesiyle kocam en ince ayrıntısına kadar bizim üzerimize gelmeye başladı. Eşim, önce bu kuma olayına karşısında meydana çıkan kızımı dövdü, daha sonra kilit taşıyla kafamı yardı. Bununla yetinmeyip burnumu ısırdı. Elimi taşla ezdi. 17 dikiş kafamda, 6 dikiş de elimde var. Can güvenliğim olmadığı için fazla korkuyorum. Benim ve çocuklarımın psikolojisi bozuldu. Geç kalınmadan devletimiz bize sahip çıksın. Bu adamı bir lahza önce yakalasınlar. Aksi takdirde beni ya da kızlarımı öldürecek” diye konuştu.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın