rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

DOKA’nın 101. Yönetim Kurulu Toplantısı Rize’de Gerçekleştirildi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yönetim Kurulu Toplantısı Rize’de yapıldı.

Doğu Karadeniz Yeniden Yapılanma Ajansı’nın 101. Idare Heyeti Toplantısı, dönem Başkanı Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında Rize Valiliği buluşma salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın yanı sıra Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Trabzon Vali Vekili Necmettin Yalınalp ile Idare Kurulunun öteki üyeleri katıldı.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, yaptığı konuşmada, toplantının bölge illeri için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Dönem Idare Heyeti Başkanı ve Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ise, “2017 yılının son toplantısında bölgemizin kültür ve turizm altyapısına geliştirilmesi amacıyla 12 milyon TL’lik bir ihale çağrısına çıkmıştık. Buna ilişkin olarak bölgesel kalkınmamıza ivme kazandıracak fazla ciddi projeler ajansımıza ulaştı. bu arada DOKA Yönetim Kurulu üyelerine ve proje ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

101. DOKA Idare Heyeti Toplantısında iki temel konunun ele alınacağını bildiren Vali Sarıfakıoğulları, “Bunlardan birincisi 2018 fizibilite desteği programının görüşülmesi, ikinci olarak da yatırım etkinlik programının görüşülmesi olacaktır” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının gerisinde toplantıdaki gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın