rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Denizli’de Sokak Köpeği Tecavüze Uğrayıp Öldürülmüştü: Kesin Olmayan Gözaltına Alındı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Denizli’de bir cadde köpeği ayakları ve kuyruğu bağlandıktan sonradan tecavüz edilip öldürülmüştü. Dehşet olayla ilgili soruşturma yürüten polis, çevredeki emniyet kameralarını inceledi ve madde bağımlısı olduğu kayıtlı 19 yaşındaki Osman B.’yi gözaltına aldı. 

s-18523543cde03386cc9136a2b4febf219273a4 Kaleiçi eski pazaryerinde, sabahleyin meslek yerini açan esnaf, sokak merdivenleri aşağı ayakları ve kuyruğu iple yan, telef olmuş cadde köpeğini görünce polise haber verdi. İhbarla gelen polis ekipleri, köpeğin yanına erkek iç çamaşırı olduğunu ayrım etti.Durum yerine Denizli Büyükşehir Belediyesi Cadde Hayvanları Kliniği’nden veteriner çağrıldı. Veteriner, ayaklarındaki ve kuyruğundaki ipleri çözüp, köpeği kliniğe götürdü. Yapılan incelemede, köpeğin ayakları bağlandıktan sonra boğularak, öldürüldüğü ve tecavüz edildiği ortaya çıktı.

Polis emniyet kameralarından tespit ederek yakaladı

Polis emniyet kameralarından tespit ederek yakaladıPolis emniyet kameralarından tespit ederek yakaladı Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Meslek yerinin kamera kayıtlarında, alan sakinlerince belli ve madde bağımlısı olduğu aşina 20’li yaşlardaki birey, köpeği götürürken görüldü. Hem bu kişinin yaklaşık 40 dakika sonra da olay yerinden ayrılırken, pantolonunun kemerini düzelttiği kameraya yansıdı. Durum, bölgede infial oluştururken, polis ekiplerince madde bağımlısının yakalanması için çalışma başlatıldı. Olayın şüphelisinin, alan sakinlerince belli ve madde bağımlısı olduğu tanıdık 19 yaşındaki Osman B. olduğunun tespit edilmesi üstüne polis şahsı saklandığı yerde yakalayarak gözaltına aldı.

Durum yerinde bulunanlar ise tepkilerini dile getirerek, sokak köpeğinin bölgede hep dolaştığını ve hayvanı beslediklerini söyledi.

s-f26b4eb8b56bfa548064a0c642861bcfa68857

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın