rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Denizli Mitinginde ‘Ödemiş’ Sloganları Erdoğan’ı Şaşırttı: ‘Ya Arkadaşlar Denizli’de de mi Ödemiş Var?’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın bugün Denizli’deki mitinginde garip anlar yaşandı. Denizli’ye yapılan yatırımlardan bahseden Erdoğan’ın konuşmasının bir bölümünde ‘Ödemiş seninle kibir duyuyor’ sloganları yükseldi. Erdoğan’ın konuşmalarını bölen bu sloganlar ise sosyal medyada gündem oldu.

“Denizli’ye biz geldik 16 yılda 358 kilometre ayrılmış yol yaptık.”

s-f75e8b15f031bc0375efbed62dca722999dcc6AA’da yer alan habere tarafından, son 16 yılda Denizli’ye 22,5 milyar lira tutarında yatırım yaptıklarını vurgulayan Erdoğan, Açık Fikirli-Denizli arasındaki 125 kilometrelik  ayrılmış yolu hizmete açtıklarını söyledi. Erdoğan keza, “Denizli’ye bir stat yapıyoruz. Karşılığında da Denizlispor’u Süper Lig’de görmek istiyoruz. Eski stadyumu da ırk bahçesi yapacağız. Al çocuğunu git, yat, yuvarlan. İngilizin Hyde Park’ı varsa bizim de halk bahçemiz var. TOKİ vasıtasıyla 11 bin 405 konutu hayata geçirdik, bundan haberin var mı Bay Muharrem. Denizli’ye biz geldik 16 yılda 358 kilometre ayrılmış yol yaptık.” açıklamalarında bulundu.

Ödemiş sloganlarına Erdoğan karşı çıktı

Ödemiş sloganlarına Erdoğan karşı çıktıÖdemiş sloganlarına Erdoğan tepki gösterdi Konuşması esnasında Erdoğan, kalabalığa ‘Bak bu işler alıştırma işi. Hemen biz İzmir’de değiliz. Nerdeyiz? Sorusunu yöneltti. Topluluk uzun süre ‘Ödemiş seninle gurur duyuyor’ sloganı attı. Erdoğan kalabalığa gülerek ‘Ya arkadaşlar Denizli’de de mi Ödemiş var? Bunu ben şu anda sayın başbakana söylerim o size gereğini halleder inşallah’ diye konuşmasına devam etti.

Yaşanan bu acayip anlar sosyal medyanın da gözünden kaçmadı…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın