rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

CNN Türk’te Tenkisat Sürüyor: Görevine Son Verilenler Arasına Ahu Özyurt ve Deniz Zeyrek Eklendi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Demirören Holding’e satılan CNN Türk’te satış sonrası başlayan ayrılıklar devam ediyor. Daha önce CNN Türk’e veda eden dokuz isme iki kişi daha eklendi. Spiker Ahu Özyurt ve Parametre programının yorumcusu Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, Twitter’dan yaptığı açıklamada görevlerinden ayrıldıklarını duyurdu.

Doğan Medya’da Atama Töreni: ‘Türk Basınının Amiral Gemisi’ Demirören’e Teslim –

‘Bizi yalnız bırakmayan yol arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler’

Deniz Zeyrek, bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada ‘Parametre’de yer almayacağını açıkladı:

“Günaydın, bana ayrılan Parametre’nin sonuna gelmiş bulunuyorum. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese ve 6 yıldır ekran/radyo başında bizi yalnız bırakmayan yol arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler. Hürriyet’te görüşmeye devam…”

Ahu Özyurt ise Twitter’da “Hoşçakal yuvam CNN Türk’ yazdı.

CNN Türk’te haftada iki akşam ‘Türkiye’nin Gündemi’ programını, sabahları ise haftaiçi hergün ’10’dan Sonra’ programını sunan Özyurt’ta Twitter’dan paylaştığı mesajıyla veda etti:

“İki savaş, ondan fazla seçim, yüzlerce haber, binlerce gün ve gece, bir de bu koridorlarda tarih yazdığımız 15 Temmuz. Hoşçakal yuvam CNN Türk.”

CNN Türk ekomomi müdürü Ebru Baki de ‘Hoşçakalın’ demişti.

CNN Türk’te ‘Güne Merhaba’ programının sunucusu Gülay Özdem ve ‘Günlük’ programını sunan Saynur Tezel de işten çıkarılmıştı.

CNN Türk'te ‘Güne Merhaba' programının sunucusu Gülay Özdem ve 'Günlük' programını sunan Saynur Tezel de işten çıkarılmıştı.CNN Türk'te ‘Güne Merhaba' programının sunucusu Gülay Özdem ve 'Günlük' programını sunan Saynur Tezel de işten çıkarılmıştı.s-71c1ff10587336cd1170f4647a18935f959ef0

Satıştan sonra birçok isim CNN Türk’e veda etti.

s-2ccba69da4e512b67a5f0f1197b1bc2e331732 Şimdiye dek CNN Türk’ten ekonomi müdürü Ebru Baki, haber merkezi yöneticisi Ali Obuz, editör Alişer Delek, ‘Afiş’ programının sunucucu ve programlar müdürü Aslı Öymen, ‘cnnturk.com.tr’ yayın yönetmeni Umut Alphan, haber programları müdürü Cansel Poyraz, sunucu Duygu Demirdağ, ‘Güne Merhaba’ programının sunucusu Gülay Özdem ve ‘Günlük’ programını sunan Saynur Tezel CNN Türk’ten veda etti.

CNN Türk’te satıştan sonra başlayan görevden almalar sosyal medyanın gündeminde.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın