rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

CHP Milletvekili İlhan Kesici Açıkladı: ‘Duyduğum Kadarıyla Muharrem İnce Aday Olacak’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

CHP’nin ‘cumhurbaşkanı adayı kim olacak?’ belirsizliği gündemdeki yerini koruyordu. CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici konuya ilişkin yaptığı açıklamada Muharrem İnce adının öne çıktığını belirterek, kendisini arayıp tebrik ettiğini açıkladı. 

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, “Dün akşam itibariyle Muharrem İnce adı öne çıktı. Yetkili arkadaşlarımızla konuşmuşlar. Ben de sabahtan bu münasebetle tebrik ettim” dedi.

s-6d2e5ce69291a564f61996906fce1d0de582b8

Kesici’nin adaylık konusuna ilişkin açıklamaları şöyle

Kesici’nin adaylık konusuna ilişkin açıklamaları şöyle Kesici’nin adaylık konusuna ilişkin açıklamaları şöyle 5aeaef2f22b2695d17956430.jpg AA’nın haberine göre, İlhan Kesici, basın mensuplarının soruları üstüne, “Bana bir mesaj yok lakin benim duyduğum kadarıyla Muharrem İnce namzet olacak. Ben bir şey açıklamış olmadım, böylece duydum. Sabahtan İnce’yi telefonla aradım, tebrik ettim. ‘Allah mahcup etmesin’ dedim. Varsayım ediyorum onun da bilgisi vardı, tebriklerimi kabul etti.” yanıtını verdi.

İnce: ‘Zamanı gelince her şey hoş olacak, telaş etmeyin’

s-680e9178a45a5dea008869a47b38340785d8d8İnce de, partisinin grup toplantısı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici’nin, CHP’nin cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olacağına ilişkin sözlerinin hatırlatılması üstüne İnce, “Yarın saat 10.00’da genel başkanımız yorumlama yapacak, bekleyin, telaş etmeyin. Benden bir şey beklemeyin. Sloganımız şu; zamanı gelince her şey güzel olacak” açıklamasını yaptı.

Gazeteci Zeynep Gürcanlı da, Muharrem İnce ile yaşadığı diyaloğu Twitter’dan paylaştı

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bu süreçte öne çıkan isimlerden biri oldu.

Gözler CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayında: Peki Kulislerde Kimin Adı Öne Geçti? –

İnce’nin olası adaylığı sosyal medyanın da gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın