rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

ÇAYKUR Rizespor’dan taraftara destek çağrısı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Lig’de yarın kendi sahasında Eskişehirspor’u davetli edecek Çaykur Rizespor’da, idare heyeti üyesi ve futbol şube sorumlusu Yılmaz Zehiroğlu, taraftardan yardım istedi.

Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu üyesi Yılmaz Zehiroğlu, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde yaptığı açıklamada, ligin sonuna yaklaşıldığını, rehavete kapılmadan yola devam edeceklerini dile getirdi.

Soğuk kanlı bir futbol ile arzulu ve istekli bir oyun oynayacaklarını dile getiren Zehiroğlu “Yüzdük yüzdük sonuna geldik. Mutlu sona ulaşmamız için önümüzde beş maç kaldı. Bu maçların hepsi bizim için final. Çok soğuk kanlı, arzulu ve hevesli olacağız. Hiçbir rakibimizi asla küçümsemeden mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Takımın seyirci desteğine ihtiyacı olduğunu dile getiren Zehiroğlu seyircilere seslenerek destek istedi. Zehiroğlu “Ligin zirvesinde olan bir takıma yakışır bir seyircimizin olmasını umut ediyorum. Yarın oynayacağımız Eskişehirspor maçın da tribünlerin tamamen dolmasını istiyoruz. Rizelileri maça gösteri ediyoruz. Taraftarlarımız takımımızı motive etmesi gerekli. Kritik bir süreçten geçtiğimizden en küçük kusur koskocoman bedeller ödememize niçin olur. Çaykur Rizespor camiası olarak bir birlik ve birliktelik içinde bir bütün olup mutlu sona varmak istiyoruz. Şehir Halkı olarak üstünlük havasına girdik fakat her şeyin daha güzel ve iyi olması lüzumlu” ifadelerini kullandı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın