rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Canlı Yayında “Trump’ı S*keyim” Dedikten Sonra Fazla Konuşulan Adam: Robert De Niro!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

72. Tony Ödülleri’nde sahneye meydana çıkan Robert De Niro’nun sözleri gündeme damgasını vurdu. Trump hakkında tek cümlelik bir açıklama yaptı ve bütün salon ayakta alkışladı.Kaynak1, Kaynak2, Kaynak3

Trump hayranı olmadığını her fırsatta açık açık dile getiren Robert De Niro, daha önce katıldığı bir yardım kuruluşu yemeğinde Trump için “Sahtekârlık ve aç gözlülük dünyası.” demişti.

s-a65eb04f12f7d2040f63d7892a1e17094c99c6Ve Hollywood Reporter’da cümlelerine şöyle devam etmişti; “Üniversite eğitimi alt oysa kayda değer ama insanlık olmadan gücenmiş bir eğitim sadece cehalet. Başkanımıza bakın, University of Pennsylvania’da eğitimini tamamlamış ve eminim ancak mükemmel bir eğitim almıştır ama yine de tam bir aptal. Ve insanlık ve merhametten mahrum.”

Başkanlık seçimleri esnasında da Trump’a ağır sözler sarf etmişti…

Başkanlık seçimleri esnasında da Trump’a ağır sözler sarf etmişti…Başkanlık seçimleri esnasında da Trump’a ağır sözler sarf etmişti… “Fiilen keskin bir şekilde salak, __cahil, köpek ve domuz. Ne konuştuğu hakkında hiç bir fikri yok.” ve şu cümlelerle devam etmişti; “Bu ülke için ulusal bir rahatsızlık bu adam… __O insanların suratına bir yumruklamak istiyorsa, ben de onun suratına yumruklamak isterdim. Umursadığım şey bu ülkenin geleceği ve Donald Trump gibi bir başkanla geleceğimiz nokta beni endişelendiriyor. Lütfen bunları düşünerek oy verin.” demişti.

Bu sefer ise katıldığı Tony Ödülleri’nde, Trump’a hakaret ederek gündeme bomba gibi düştü…

s-ac1e96a103a0c87951ffda44aea6ccc45fab4dEfsanevi şarkıcı Bruce Springsteen’i sunmak için sahneye meydana çıkan De Niro; “Tek bir şey söyleyeceğim. Trump’ı s*keyim.” dedi. Kısa bir zaman salonda bir sükunet oluştu ve arkasında adeta bütün salon De Niro’yu ayakta alkışladı.

O anlar kameralara böyle yansıdı ve naklen yayın olduğu için kimse engel olamadı.

O anlar kameralara böyle yansıdı ve naklen yayın olduğu için kimse engel olamadı.O anlar kameralara böyle yansıdı ve naklen yayın olduğu için kimse engel olamadı. Ve sözlerine şöyle devam etti; “Artık ‘kahrolsun Trump’ yok. ‘Trump’ı s*keyim var.'” s-0411cff286efe5df72eb2f23cf9a66c0ce48e4Zalim yorumunun arkasında Bruce Springsteen’i anons eden De Niro, seçimler hakkında yorum yapmaya devam etti; “Bruce, buradaki herkesi kasıp kavuracağını biliyorum. Daha da önemlisi bu tehlikeli zamanlarda, seçimi sallayacaksın.Her süre savaştığın şey, kendi kelimelerinle, içten, saydamlık, hükumette birlik olsun. Buna şu anda ihtiyacımız var.”Amerikan kanalı olan CBS daha sonra videodaki De Niro’nun yaptığı yorumları sansürledi lakin öteki kanallarda hala sansürsüz olarak yayınlanıyor. Kanal sonra ise şu yorumu yaptı; “Mr. De Niro’nun yorumları yazılmış değildi ve böyle bir hamleyi beklemiyorduk. Bu agresif konuşma üslubunu yayından sildik.” De Niro’nun bu sözlerini duyan diğer ödül sahipleri ise hemen basın odasına gittiler. Harry Potter and the Cursed Child filminin yönetmeni olan John Tiffany; “Al Pacino az önce Trump’ı s*keyim mi dedi?” gibi bir soru yönelttikten sonra, Angels in America’nın yazarı Tony Kushner da kendi Trump karşıtı yorumlarını şöyle dile getirdi; “Trump’ı s*keyim, katılıyorum.” ve Trump’ın seçimi için ise “Hitler hatası” dedi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın