rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Burun Kırdığı Iddia Edilmişti: Arda Turan, Berkay Kavgasına Soruşturma Açıldı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Futbolcu Arda Turan’ın geçtiğimiz gün tartıştığı şarkıyı Berkay’ın burnunu kırdığı iddia edilmişti. Kavganın, Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Istek Ada Şahin’e “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Fazla hoş kızsın” demesi sebebiyle çıktığı öne sürülmüştü. 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin aralarında yaşanan kavgayla ilgili soruşturma başlattı.

s-afbc9284106755a9fe5557d2d533fe3a9388ab AA’nın aktardığı bilgiye göre, Emirgan’daki bir ziyafet mekanında Turan ile “Berkay” olarak tanınan şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan ağız dalaşı, adli boyuta taşındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı.DHA ise soruşturmanın şarkıcı Berkay’ın eşinin davacı üzerine başlatıldığını duyurdu. Soruşturma kapsamında tarafların ifadeye çağrılması bekleniyor.

Neler olmuştu?

Yılın Magazin Skandalı Geldi! Arda Turan Önce Berkay’ın Eşine Asıldı Sonradan Meşhur Şarkıcının Burnunu Kırdı! – İddialara göre bir mekanda eğlenmeye giden şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin’in ast masalarında futbolcu Arda Turan arkadaşları ile eğleniyordu. Bir vakit sonra Arzu Ada Şahin’in yanına gelen Turan, iddialara göre Şahin’in kulağına eğilerek “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Fazla hoş kızsın” dedi.

“Arda’nın dediklerini Berkay duydu”

s-92ebdf5fc9f77f0a1bd0345f36a15c012f2f2c Özlem Ada Şahin’in Habertürk yazarı Esin Övet’e yaşananları anlattı. İddialara tarafından olaylar şöyle yaşandı: “Ben de ‘Ne diyorsun kendine gel’ dedim. Berkay gördü ve duydu. Daha Sonra Arda’nın kulağına eğilip ‘Eşimi gönderiyorum hemen erkek erkeğe konuşacağız’ dedi. O anda bana döndü Berkay ‘Hadi eve göndereyim seni’ dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu oysa Arda o anda yumruğu patlattı. aniden oldu. Berkay katiyen bir defa bile dokunmadı ona. bir defa bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem’i göndereyim ‘Konuşacağız erkek erkeğe’ dedikten sonradan Arda yumruk attı. Berkay’ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Doğrudan Doğruya hastaneye götürdüler. Saat 16.00’da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak meslek mi? Ben Arda’nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak meslek mi?”

Kavganın peşinde Arda Turan’ın özür dilediği iddia edilmişti.

s-10ee5ac7af85aaf7b242a4eb54739d2a0e9c65 Olayın arkasında Arda Turan’ın da Berkay’ın bulunduğu hastaneye artan bir şekilde şarkıcıdan “Eşin olduğunu bilmiyordum” diyerek özür dilediği öne sürülmüştü. Meşhur futbolcu olayların peşinde Övünç Baştürk ile telefonda konuştu. Olayı daha artı uzatmak istemediğini bildiren Arda Turan Baştürk’e “Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın.” dedi. Turan, Berkay’dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyledi: “Öyle bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?”

Yaşanan olaylar sosyal medyanın gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın