rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Biz Resmen Şok! Şeyma Subaşının Mantı Açan ve Turşu Kuran Ev Hanımı Hali Herkesi Dumur Etti

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Beyaz Showun bu haftaki konukları arasında Acun Ilıcalı da vardı. Haliyle bir de Şeyma Subaşı sürprizi eklenmişti tabii. Biz görünce epey bir şaşırdık, bakalım siz ne diyeceksiniz…

Şeyma Subaşı denilince akla Burning Man festivali, DJ Solomun, efendime söyleyeyim Gucci ayakkabı gibi şeyler geliyor. Hepimizin için yaklaşık olarak böyle…

Ha tabii ananasın, kokonatın içinden içtiği kokteyller var bi de, unutmuşuz. İnsanın sinirlerini bozacak kadar kaliteli yaşıyor.

Fakat dün sezonun ilk Beyaz Show bölümü yayınlanınca işler biraz değişti. Şeyma Subaşı, o bildiğimiz Şeyma olarak karşımıza çıkmadı. Biz şok!

Sanki karşımızda bir Şükran, bir Hayriye Abla vardı. Mantı açıyor, turşu kuruyor, tarhana ayıklıyordu (Acun önce tarhanayı önce kurut, sonra ayıkla demiş, niyeyse…)

Sadece mantı açsa tamam da, üstüne bir de “DJ Solomunmuş, dans etmekmiş fani bu işler. Gerçek olan tamah etmek, dinginliktir…” deyince bizde kablolar biraz yandı haliyle.

Eline saz alıp çalmasıysa gerçek bir altın vuruş oldu. Dünyada her şey insanın aklına gelir de, Şeyma Subaşının eline saz alıp çalacağı gelmez.

Acunun siyah tişörtlerini verip yerine mandal alması her ne kadar ütopik olsa da, seyredenlere gereksiz bir keyif verdi; gelin itiraf edelim…

Kolundaki yeni gelin bilezikleri Şeymanın kombinini tamamlıyor gördüğünüz gibi. Her dedikodu anında şıngırdayan o bilezikler, gayet uyumlu olmuş.

Acun tabii bütün bu olanları stüdyodan seyretti, epey de bir şaşırdı. Hiç belli olmaz Acun, bir gece ansızın MANTI AÇCAM BEN diyen bir Şeyma ile karşılaşabilirsin.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın