rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Bir Polis Köpeği Cenaze Töreni

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bir Oklahoma Belediye Başkanı polis memuru Çavuşoğlu. Ryan Stark, hırsız şüpheli tarafından bıçaklandıktan sonra hayatını kaybeden köpek ortağı Kye’nin kasasına yaslandı.

Geçen hafta şüphelinin bıçaklanarak öldürülen 3 yaşındaki Belçikalı Alman Çoban’ı Kye için 1,000’den fazla kişi ve onlarca köpek hizmet cenaze servisine katıldı.Kye’nin polis departmanının K-9 biriminde görev yaptığı ortağı Sgt. Ryan Stark gözyaşları döktü ve bayrağı örtülü tabut gömülmeden köpeğe son bir veda etti ve köpek 21 tabanca selamı verildi.

28 Ağustos cenaze töreninde polis memurları Kye’nin kasetini attılar. Kaya, Stark 24 Ağustos’ta çalınan otomobil raporuna tepki verirken Kye yaralandı. 22 yaşındaki bir şüpheli, aracını bir hendeğe indirene ve ardından yürüyerek kaçmaya çalışırken polis memurlarını bir araba kovalamacasına yolladı. 

Kye, şüphelinin ve Stark’ın peşinden koşarken, ikisine de yetiştiğinde şüphelinin köpeği bıçakla defalarca bıçaklamasını gördü, bir departman sözcüsü Yüzbaşı Dexter Nelson TODAY.com’a verdiği demeçte.Stark daha sonra şüpheliyi vurdu ve öldürdü. Nelson, halihazırda ateşkesle ilgili olarak bir iç soruşturma açılınca idari izinli olduğunu açıkladı. Kye bıçaklanmasından bir gün sonra yaralarından öldü.”Şüphesiz Kye’nin fedakarlığı görevlilerden birinin hayatını kurtardı. Sonsuza dek borcunuzda kalacağız “dedi. 

Köpeğin 28 Ağustos hizmetinde övgüler sırasında Coy Gilbert.Oklahoma Belediye Başkanı polis memuru Çavuşoğlu. Ryan Stark köpek ortağı Kye’nin cenaze törenini izleyen gözyaşlarını sildim.Nelson’ın Kye’nin hizmetine kaç kişi katıldığına ilişkin resmi bir tahmine sahip olmamasına karşın, sayıların kolayca 1.000’i aştığını söyledi. Polis memurları ve genel halka ilaveten, bölgeden K-9 polis köpekleri ve işleyenler de saygılarını ödemek için törene katıldı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın