rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Balona Rövaşata Atan Genç Ronaldo’ya Meydan Okudu

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

24 yaşındaki Gülbey Türkücü, ailesi ile birlikte Elbistan Sentetik Çim Sahada antrenman üreten Elbistansporlu futbolcuları ziyaret etti. Burada Elbistanspor Kulüp Başkanı Av. Sertan Davdav ve Teknik Direktör Mutlu Doğan doğrulusunda karşılanan Gülbey Türkücü, kendisi için hazırlanan formayı giyerek, sahaya çıktı. Ankara Kızılay’da caddede yürürken balona röveşata çekmeye çalışmasıyla gündeme gelen Gülbey Türkücü, kayıp olduğu amacıyla aranıyordu. Kızılay’daki bir kuyumcunun güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsü ile bir anda fenomen olan Gülbey Türkücü, ailesi ile buluşturulmuştu.

ELBİSTANSPOR TARAFINDAN SÜRPRİZ YAPILDI

Yaklaşık 2 aylık bir tedavinin ardından memleketi Elbistan’a gelen Gülbey Türkücü’ye, çok sevdiği Elbistanspor doğrulusunda sürpriz yapıldı. Takıma sayılan Gülbey Türkücü, gelecek hafta kısa süreli de olsa sahaya çıkacak ve Elbistanspor’un karşılaşmasında top koşturacak. Elbistansporlu futbolcular ile antrenman üreten ve balona atamadığı rövaşatayı sahada futbol topuna atan Gülbey Türkücü, başarıya ulaşmış vuruşları ile alkış aldı.

Gülbey’in annesi Ayşe Türkücü, çok sevinçli ve heyecanlı bulunduğunu söyleyerek, oğlunun sağlığına kavuşmasında emeği olan herkese teşekkür etti. Elbistanspor Teknik Direktörü Mutlu Doğan ise Gülbey Türkücü’nün iyi bir futbolcu bulunduğunu ifade ederek, takımda yer vereceklerini dile getirdi. Gülbey’e lisans çıkaracaklarını da beyan eden Doğan, önümüzdeki hafta oynanacak bir maçta, kısa süreli de olsa Gülbey’i sahaya çıkaracaklarını dile getirdi.

‘GÜLBEY BU SAATTEN SONRA BİZE EMANET’

Teknik Direktör Mutlu Doğan, ‘Gülbey bu saatten sonra bize emanet. Biz sahipleneceğiz ve tesisimizde diğer sporcularımızla birlikte duracak. Lisansını çıkaracağız ve ilerleyen zamanlarda da maçlarda oynatmayı düşünüyoruz. Gülbey’i spor hayatına kazandıracağız. Gülbey’den beklentimiz ise bundan sonra sağlığına fazla ilgi edecek, kötü alışkanlıklardan uzak duracak. Sporcu gibi davranıp, aramızda yaşayacak’ dedi.

Gülbey Türkücü ise çok sevinçli olduğunu söyleyerek, kendisine rol model olarak Cristiano Ronaldo’yu misal aldığını söyledi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın