rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Ataması Yapılmayan Öğretmen Merve Çavdar İntihar Etti: ‘Yaşamın En Hoş Döneminde Tükenen Umutlar Yarattınız’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Aydın’da yaşamış 25 yaşındaki sosyal bilgiler öğretmeni Merve Çavdar ataması yapılmadı için bunalıma girdi. Evden meslek aramak için çıkan Çavdar yanındaki ilaçları yutarak yaşamını sonlandırdı. 

Öğretmenlerimiz ne yazık ki son zamanlarda öğrencileriyle beraber yürüttükleri projeleriyle yok, atanma problemiyle gündemde.

Bir Hoca Daha Ataması Yapılmadığı İçin İntihar Etti: ‘Ki Ummak En Korkunç Halidir Yaşamanın…’ –

Kısa vakit içerisinde onlarca hoca bu sebepten ötürü yaşamlarına son verdi.

Cebinden 6 Lira Çıktı: Ataması Yapılmayan 27 Yaşındaki Öğretmen İntihar Etti –

Bugün bir fena haber de Aydın’dan geldi. Gençliğinin baharında 25 yaşındaki sosyal bilgiler öğretmeni atanmadığı için yaşamını sonlandırdı.

s-6ecdfc0e8b85d71559451c64b2f7d33362b143

2014 yılında bölümünü tüketen Çavdar bugün ‘meslek çağırmak’ için evden çıktığını söyledi.

s-8ad8a473da2390ebd2c995db3c4f7d395f8c2fDoğan Haber Ajansı’nın aktardığı bilgiye takriben, bugün sabah saatlerinde evden ‘iş bulmaya gidiyorum’ diyerek meydana çıkan Çavdar, Güzelçamlı sahiline geldiğinde yanındaki depresyon haplarının tamamını içerek intihar etti.Kıyıda bir kadının atıl yattığını gören vatandaşlar durumu sağlık durumu ve jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üstüne gelen afiyet ekipleri yaptığı kontrolde genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Merve Çavdar’ın ardından sosyal medyada birçok paylaşım yapıldı…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın