rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Anneden ‘Önceden İnanmamıştım’ İtirafı: Babadan 5 Yaşındaki İkiz Çocuklarına ‘Cinsel Taciz’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İstanbul, Esenyurt’ta 4 çocuk babası bir şahıs, 5 yaşlarındaki ikiz kız çocuklarını taciz ettiği iddiasıyla anne kadar şikayet edildi. Baba M.A. hakkında “çocuğun cinsel istismarı” suçuyla dava açıldı. Perşembe günü, yani yarın hakim karşısına çıkacak. 

“Daha önceden çocuklarım, babalarının onları taciz ettiğini söylüyorlardı fakat ben inanmıyordum.”

s-7352d566b5b8fa8efe270abdb61ebe0c7c6bdeAnne Y.A., 2012 doğumlu kız çocuklarının daha önce de kendisine babalarını şikayet ettiğini ifade ederken, “Daha evvelden çocuklarım babalarının onları taciz ettiğini söylüyorlardı lakin ben inanmıyordum. daha sonra eşim benim de açık seçik fotoğraflarımı internete diğer bir isimle koydu. Telefonundan da sürekli porno izliyordu. Kızlarımın dürüst söyleyebileceğini düşündüm” dedi.

“Boşanmak istedim fakat aileler araya girdi.”

s-b6dac7fc99f30b4ad071d61208a166dfdb7e4fCNN Türk’ten Özgen Aydos’un haberine göre, anne Y.A. eşinin bu stil hareketlerinden dolayı boşanmak istediğini belirtirken ailelerin araya girdiğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini ifade etti.  Anne Y. A. eşinin kızlarına ve kendisine daha önceleri bıçak çektiğini, baskı uyguladığını ve hatta doğalgazı bilerek açtığını da belirtti.

“Kızımla yatıyorum, yatamaz mıyım?”

s-48748939345ac69a8f20adbd32480cb083e4c1Bir gün kızı B. A.’nın bağırışları üzerine odaya dışarı giden anne Y. A., baba M. A.’nın kızının ağzını kapatarak yattığını, kızının ise ağladığını fark etti. M. A.’nın “Kızımla yatıyorum. Ne var, yatamaz mıyım?” ifadelerini kullandığını belirtti.Farklı bir gün ise, kızı N. A.’nın annesinin yanında gelip babasının B. A.’yı odasına götürdüğünü söylemesiyle odaya dışarı giden anne Y. A., eşinin kızını kucağına alarak onu taciz ettiğini ve cinsel organının da açıkta olduğunu görmesiyle eşi M. A.’dan davacı oldu.

Baba M. A., hakkında ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçuyla dava açıldı.

s-ccd0e044b337fb89b0740b8796e38c7e8a58e6 5 yaşındaki ikiz kız çocukları verdikleri ifadelerde, babalarını evde çıplak gördüklerini ve babalarının kendilerini taciz ettiğini söyledi.

M. A., perşembe günü duruşma karşısına çıkacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı davaya müdahil olacak.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın