rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Aldatıldığından Şüphelenen Koca, Eşini Ormana Götürüp Ellerini Kesti

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

26 yaşındaki Rus, Dmitry Grachyov, başkası ile gizli ilişkisi olduğunu düşündüğü eşini ormana götürüp iki elini birden kesti. Doktorlar, kadının bir elini yerine geri dikip kurtarmayı başarırken, kopan diğer eli kurtaramadılar.

ÖNCE PARMAKLARINI KESTİ

Eşinden şüphelenen cani adam, iki çocuk annesi karısı Margarita’yı ormanlık alana götürdü. Daha sonra balta ile eşinin parmaklarını tek tek kesmeye başlayıp, yaşadığı gizli ilişkiyi itiraf etmesini istedi. 25 yaşındaki kadın ısrarla ilişkisi olmadığını söyleyince, Grachyov eşinin her iki elini de balta ile kesti.

POLİSE TESLİM OLDU

Daha sonra her iki kolu da kanlar içinde kalan eşini araba ile hastaneye götüren adam, polise teslim oldu.

TEK ELİ KURTARILAMADI

Doktorlar kadının sol elini kurtarmayı başarırken, sağ elinin çok fazla zarar gördüğü için kurtarılmasının mümkün olmadığı söylendi.

DAHA ÖNCE DE ŞİDDET UYGULAMIŞ

Cani kocanın daha önce de eşine şiddet uyguladığı ve bu yüzden kadının polise gittiği, polisin ise herhangi bir işlem yapmadığı, sadece konuşarak Grachyov’u ikna etmeye çalıştığı belirtildi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın