rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Akşener: ‘Partimiz Benim Genel Başkanlığımla Yoluna Devam Etmesi Kararı Alınmıştır’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri sonrasında düzenlenen birincil Genel Idare Kurulu (GİK) toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sonuçları bir kazanım olarak değerlendirdi. Akşener, alınan karar doğrultusunda partinin genel başkanı olarak devam edeceğini açıkladı.

s-e6ac12398c4e9152a678f892c0cc56a3d8ff55 İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, parti genel merkezinde, yeni seçilen milletvekilleri ve Genel Yöneticilik Kurulu (GİK) üyeleri ile bir araya geldi. Akşener, tercih sonuçlarının masaya yatırıldığı toplantı sonrası kameralar karşısına geçti.

“İYİ Parti merkez parti eksikliğini gidermiştir.”

“İYİ Parti merkez parti eksikliğini gidermiştir.”“İYİ Parti merkez parti eksikliğini gidermiştir.” Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: Tabloyu değerlendirerek yol haritası çizmelerini istek ettim. Buradan çıkacak karara uyacağımı belirttim. Genel Yöneticilik Kurulumuzun kararı imkansızlıklar içinde alınan bu sonucu umudu artıran bir kazanım olduğu yönündedir. Genel Idare Kurulumuz ülke siyasetin merkezine belirlenmiş İYİ Parti’nin benim genel başkanlığımda yola devamının ardından olduklarını belirtmişlerdir. Kendilerine huzurlarınızda bu güvenleri için teşekkür ederim. Ben ve dava arkadaşlarım partinin kuruluş süreci ve sonrasında kararlılığımızdan bir an bile vazgeçmedik. İktidar kadar sayısız engel ve iftiralarla karşılaştık. Genel Yöneticilik Kurulumuz şahsıma bütün desteğini ifade etmiştir. Meclis’te milletvekillerimiz var, grubumuzla birlikte daha etkili bir mücadele vermeye kararlıyız. İYİ Parti merkez parti eksikliğini gidermiştir. Bütün teşkilatımızla birlikte bizlere düşen İYİ Parti’nin güevnilir bir yapı olduğunu göstermektir. Aziz milletimize üyelerimize gösterdikleri insan üstü mücadele için teşekkür ediyorum. Özellikle gençlere ayrıca teşekkür ediyorum. sosyal medya ve sokakta ellerinden geleni yaptılar. Bugün artık İYİ Parti ve kadroları siyasetimizin orta noktasında yerini almıştır.Sayın İnce CHP içerisinde bakıldığında yüz takvim bir CHP yüzde 22 oy aldı. 50 yıllık MHP yüzde 11 oy aldı. Yargı ve Yeniden Yapılanma Partisi tüm devlet güçleri ve imkanlarıyla yüzde 41 oy aldı. HDP yüzde 11 oy aldı. Netice itibariyle devlettten bir kuruş almadan kurulan İYİ Parti yüzde 10 aldı. Ben sayın İnce’nin bu sözlerine katılmıyorum.”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın