rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

AKP’li Mustafa Ataş: ‘Erdoğan’ı Başkan Yapmadan Çocuğumuz, Ailemiz, Eşimiz, Dostumuz Haramdır’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin Bolu başkanlığı göre düzenlenen iftar ve milletvekili aday tanıtımında yaptığı söylev ile dikkat çekti. Erdoğan’ın mutlaka başkan olması gerektiğini söyleyen Ataş, ‘Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz, ailemiz haramdır. Eşimiz dostumuz haramdır’ dedi.

‘Ailemiz, eşimiz dostumuz haramdır. Bu tercih ayrı bir seçimdir’

‘Ailemiz, eşimiz dostumuz haramdır. Bu tercih farklı bir seçimdir’‘Ailemiz, eşimiz dostumuz haramdır. Bu seçim ayrı bir seçimdir’ 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler hakkında konuşan Ataş, Erdoğan’ı düşürmek istediklerini ve Türkiye’nin engellemek istediklerini söyleyerek şöyle devam etti: 

“27 günlük tercih süreci baştan başa bize uyumak haramdır. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz ailemiz haramdır. Eşimiz dostumuz haramdır. Bu seçim öbür bir seçimdir. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en kayda değer dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız gerekli.”

Ataş’ın katıldığı iftar yemeğinde yaptığı konuşması sosyal medyanın gündeminde

s-78ebd5c38329ca0d2e50273aee064a40f2c2c8

Eksisozluk.com-Erdoğan’ı Başkan Yapmadan Eşimiz Bize Haramdır

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın