rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Akit TV’den Bir Skandal Daha: ‘Dekolte Giyen Kadın Tacizcidir, Cezalandırılmalı’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Akit TV’de Rabbiyatcı isimli programda spiker Mehmet Arslan, dekolte giyen kadınları ‘tacizci’ olarak bildiri ederken “Erkeklerin ‘Bu kadın beni dekolte bir kıyafetle taciz etti’ diye şikayet etmesi lazım. Bunun cezalandırılması lazım. Bu bir suçtur” dedi.

s-aa8a9ca29c752c7741eefbf56e99f02a0e7922 Akit TV’de 31 Mart’ta yayınlanan programda “Kadın sorunu aktüel bir konu, eskimeyen bir konu. Aralıksız sakız gibi çiğnenen bir konu, kadın meselesi. Kız çocuğu meselesi…” diyen Arslan’ın kadınlara karşın cinsel taciz için sosyal medyada tepkilere niçin olan açıklamaları şöyle:

‘Erkek cinsel uzvunu teşhir ederse, taciz olmaz mı?’

s-72ec64d8bfd67488246b9395f3c831e1b8472dDekolte kıyafet giyen kadının, erkeği taciz ettiğini savunun Arslan, dekolteli olmanın özendirme edildiğini bahis etti. Arslan, “Bir erkek, cinsel uzvunu veya kışkırtma edici uzvunu, teşhir ederse bu kadın için taciz olmaz mı? Bal gibi olur. Bundan nedeniyle millet birbirini katlediyor” diyerek kıyaslama yaptı.

‘Dekolte teşvik ediliyor’

‘Dekolte teşvik ediliyor’‘Dekolte teşvik ediliyor’ Kadının dekolte giymesine, “Bu masum mu? Bunun neresi günahsız. Popüler, ünlü ve teşvik ediliyor” diyen Arslan, “Kadının dekolte olması, teşhircilik yapması, bütün bir tacizciliktir” dedi.

Bu tanımlama sonrası sosyal medyadan da tepkiler geldi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın