rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

‘Açlıktan Ölecektim’ Dedi… Alman Turist Antalya’da Cebren Girdiği Villada Konaklayıp, Eşyaları Sattı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Michael Spanel isimli şahıs tatil için ülkesi Almanya’dan Antalya’ya geldi. Spanel sonradan zorla girdiği bir villada konaklamaya başladı. Evdeki elektronik eşyaları da satmaya başlayan Spanel durumun fark edilmesi üstüne polis göre yakalandı ve mahkemeye sevk edildi.

Sahibi S.Ç.’nin olmadığı sırada villa içinde ışık yandığını fark eden site görevlisi, durumu polise bildirdi.

s-ae71725e9a9258a126350ba75a9b9cac00d8d1

İhbarın ardındaki villaya başat yapan güvenlik ekipleri, Alman vatandaşı M.S. ile karşılaştı.

İhbarın arkasında villaya baskın yapan güvenlik ekipleri, Alman vatandaşı M.S. ile karşılaştı.İhbarın peşinde villaya dominant yapan emniyet ekipleri, Alman vatandaşı M.S. ile karşılaştı. DHA’nın aktardığı bilgiye göre, ihbarın arkasında hakim yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Ofis Amirliği ekipleri, villada Alman vatandaşı M.S. ile karşılaştı.

‘Açlıktan ölecektim’ savunmasında bulundu.

s-63134ae1dfae0759d2cf17062dc0c7ed8ba087Gözaltına alınan M.S., bir zaman önce Almanya’dan tatile geldiğini, parasının bittiğini ve konakladığı otelden terketmek zorunda kaldığını anlattı. Kalacak yeri olmadığı için villaya zorla girdiğini ifadesinde anlatan M.S., “Açlıktan ölecektim. Bu yüzden villada konaklayıp yiyip içtim” dedi. İncelemede, M.S.’nin evdeki ziynet eşyası ve elektronik cihazları çalıp sattığını da belirledi. Villa sahibi S.Ç.’nin şikayetçi olduğu M.S. adliyeye sevk edildi.

Ev dokunulmazlığını ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

s-c6e15bdb4e00d97735da22c0a4c76703117e35Antalya’da tatil yaparken parası bittiği için zor kullanarak girdiği villada konaklayan ve evdeki ziynet eşyaları ile elektronik cihazları satan Alman turist Michael Spanel, savcılık sorgusunun ardındaki tutuklanma istemiyle nöbetçi sulh canice hakimliğine sevk edildi. ‘Konut dokunulmazlığını ihlal’ ve ‘hırsızlık’ suçlarından tutuklanan Michael Spanel, Antalya Cezaevi’ne gönderildi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın