rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

4. Kez Baskın Aleyhinde: Emniyet Güçleri Eşliğinde Evinden Ayrılan Brunson’ın Duruşması Başladı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

FETÖ ve PKK adına kabahat işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla hakkında 35 sene hapis cezası istenen ve tutukluluğu konut hapsine çevrilen ABD’li papaz Brunson’un yargılanmasına bugün devam edilecek. Brunson, İzmir’den Aliağa’ya götürüldüğü esnada özel harekat polisleri de eskort görevinde bulundu. İzmir 2. Ağır Canice Mahkemesi’nde görülen dava başladı.

ABD ile Krize Niçin Olan Davada Bugüne Nasıl Gelindi? Brunson Her Tarafta Egemen Karşısına Çıkıyor – İzmir’de, terör örgütleri FETÖ ile PKK namına kabahat işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla hakkında 35 yıl hapis cezası istenen, tutukluluğu ev hapsine çevrilen ABD’li din adamı Andrew Craig Brunson yargılanmak üzere Aliağa Suç Oluşturan İnfaz Kurumları Kampüsü’ne götürüldü.

İzmir Emniyet Müdürlüğüne emrindeki ekipler, Brunson evinden çıktığı sırada yoğun emniyet önlemi aldı.

ABD Maslahatgüzarı da duruşma salonunda

s-4c315731330aac4deeed26bfedeea6443d3decABD Büyükelçiliğine ait zırhlı ciplerle kampüse gelen Brunson’un eşi ve Hovenier, yapılan aramanın ardından içeriye alınarak duruşmanın yapılacağı salona geçti.

Güvenlik güçleri eşliğinde Aliağa Suç Oluşturan İnfaz Kurumları Kampüsü’ne götürülen Brunson’ın yargılandığı davanın duruşması bu yerleşkede yapılıyor

s-a3f976121e321799a13069a137af86511ca4ab

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın