rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

25 Kişilik Tekneye 50 Kişi Dalmak

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

 Rize’de besin, ziraat ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın denize açılarak ağ atacağı balıkçı teknesine Anadolu Ajansı haricinde basın mensubu almamak için “Bu tekneye en fazla 25 birey binebilir” diyen bakanlık yetkilileri tekneye 50’nin üzerinde kişiyi bindirdiler. 

Rize’nin Pazar ilçesinde limandan bir balıkçı teknesi ile denize açılarak simgesel olarak ağ atacak olan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba’yı takip eden basın mensupları tekneye bindikleri sırada bir bakanlık yetkilisi basın mensuplarını azarlayarak tekneden inmelerini istedi. Tekneye en çok 25 kişiyi alabileceklerini belirten yetkililer, Anadolu Ajansı dışındaki basın mensuplarına başka bir tekneye binmelerini istediler. AA dışındaki basın mensupları balıkçı teknesine alınmazken, 25 bireyin binebileceği belirtilen tekneye 50’den fazla kişi binerek denizde yol aldı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın