rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

23 Nisan’ın En Hoş Fotoğrafı Bir Köy Okulundan Geldi: Bayrağımızı Yere Değdirmeyen Yusuf ve Tatvanlı Efeler

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

23 Nisan Ulusal Bağımsızlık ve Çocuk Bayramı Türkiye’nin dört bir yanına coşkuyla kutlandı. Kutlamalardaki coşku objektiflere yansıdı. Bitlis Tatvan’da kutlanan 23 Nisan ise tüm Türkiye’nin içini ısıttı. Bir köy okulunda hoca olan Erhan Dindar, efe kıyafeti giyen öğrencileriyle İzmir Marşı eşliğinde köy meydanında yürüdü. Bu anları ise sosyal ağ hesabından paylaştı. 

Objektiflere Yansıyan 23 Kare ile Ulusal Bağımsızlık ve Çocuk Bayramı –

Bitlis Tatvan’daki Yoncabaşı İlkokulu’nda derslik öğretmeni olarak devir yapan Erhan Dindar, dün 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını öğrencileriyle kutladı.

Bitlis Tatvan’daki Yoncabaşı İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olarak devir yapan Erhan Dindar, dün 23 Nisan Ulusal Bağımsızlık ve Çocuk Bayramını öğrencileriyle kutladı.Bitlis Tatvan’daki Yoncabaşı İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olarak ödev yapan Erhan Dindar, dün 23 Nisan Ulusal Hakimiyet ve Çocuk Bayramını öğrencileriyle kutladı. Okuldan köy meydanına kutlamalar için bu vesileyle ellerinde Atatürk’ün fotoğrafı ve Türk bayraklarıyla “İzmir Marşı”nı coşkuyla söyleyen 5’inci derslik öğrencilerinin videosu büyük ilgili çekti.

‘Bayrağımızı yere değdirmeyen Yusuf ve İzmir Marşı eşliğinde köy meydanına yürüyen efeler’

s-78a4b58bd333888f79c3aa3b061d4c9737b2c1 Dindar sosyal ağ hesabından anma görüntülerini,“Bayrağımızı yere değdirmeyen Yusuf ve İzmir Marşı eşliğinde köy meydanına yürüyen efeler. 23 Nisan kutlu olsun” notuyla paylaştı.

Köy meydanındaki bayrağı yere değmemesi için tutan Yusuf ise az kalsın 23 Nisan’ın simgesi oldu.

Erhan DİNDAR (@erhandindar)’in paylaştığı bir gönderi (Nis 23, 2018 at 2:15öö PDT)

Genç öğretmenin öğrencileriyle köy meydanında yaptığı 23 Nisan kutlaması sosyal medyanın da gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Yorum bırakın