Çukur dizisinde ki hangi karakteri vereceğin cevaplara göre sonuca bak...

Önce cinsiyetin?

BÖYLE BİR MAHALLEDE SENİN İÇİN EN ÖNEMLİ OLAN ŞEY NE?

Bir sıkıntı çıktı, sana saldıran düşmanların ve seni ezmek isteyen rakiplerin var ne yaparsın?

Kimi veya neyi kayıp etmeye dayanamazsın

Bir silahın olsa hangisi olurdu?

Aşağıdan bir şarkı sözü seç

Ve son olarak nasıl ölmek isterdin?

Çukur Dizisi Hangi Karakterisin Testi ?

 1. Sonucun: İdris Koçovalı

  İdris Babaaa...

    Ailen ve sevdiklerin için yapamayacağın şey yok. Şerefin ve haysiyetin kudretinden belli. Herkes tarafından sevilen sayılan bir insansın. Düşmanların haysiyetindedir merak etme. Ne olursa olsun kral sensin!

 2. Sonucun: Yamaç Koçovalı

  Heyt aslanım benim!

  Bu mahallenin delikanlısı en büyük abisi sensin. Hayatının aşkına inanan. Ailesine sadık. Her türlü belanın üstesinden gelen. Dostları tarafından sevilen birisin. Kanın hızlı akar senin. E delikanlı dediğin öyle olmaz mı zaten. Başın yere eğilmesin aslanım...

 3. Sonucun: Vartolu

  Vartoliii!!! İntikam senin kanında var. O kafandan geçenleri kimse akıl sır erdiremese de itiraf et yüreğinin derinliklerinde yana ateşler var. Korkusuzsun. Sana karışan olursa direk saldırırsın ama dur bi oğlum plan program yap aceleye gelmez böyle şeyler. Bir de şu gömleğini değiştir.

 4. Sonucun: Aliço

  ALİÇO!

  Kendi halinde yüreğinde iyiliği bırakmış birisin. Ama eğer gözün dönerse taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmaz dedikleri sende var. İnsanlığı ve sevgiye önem veren birisin. Bunu kayıp etme ama saf da olma!

 5. Sonucun: Sena Koçovalı

  Kırılgan ve narin bir yapın varmış gibi görülse de cesurluk senin kanında var. Sevdiğin insan söz konusuysa ortalığı ayağı kaldırmakta üstüne yok. Zeki ve güzelsin. Hep göyle kal.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları