Rize Belediye Başkanları

1. Hakkı Mataracı (1923 – 1936)

Hakkı Mataracı  (1923 – 1936)

2. Mucip Kemalyeri (1936 – 1938) (1950 – 1952)

Mucip Kemalyeri  (1936 – 1938)  (1950 – 1952)

3. Hasan Fehmi Biber (1938 – 1950)

Hasan Fehmi Biber  (1938 – 1950)

4. Ahmet Vardal (1952 – 1953)

Ahmet Vardal (1952 – 1953)

5. Ethem Şevki Kepenek (1953 – 1954)

Ethem Şevki Kepenek  (1953 – 1954)

6. İbrahim Şerifoğlu (1954 – 1955)

İbrahim Şerifoğlu  (1954 – 1955)

7. Mustafa Ardal (1955 – 1956)

Mustafa Ardal  (1955 – 1956)

8. Ziya Çalışır (1957 – 1959)

Ziya Çalışır  (1957 – 1959)

9. Ertuğrul Ünlüler (1959 – 1960)

Ertuğrul Ünlüler (1959 – 1960)

10. Adil Aktan (1960 – 1963)

Adil Aktan  (1960 – 1963)

11. Ekrem Orhon (1963 -1972) (1980 – 1983)

Ekrem Orhon  (1963 -1972) (1980 – 1983)

12. Ahmet Karali (1972 – 1973)

Ahmet Karali  (1972 – 1973)

13. İsmail Ömeroğlu (1973 – 1977)

İsmail Ömeroğlu  (1973 – 1977)

14. Ömer Bayar (1977 – 1980)

Ömer Bayar  (1977 – 1980)

15. İsmet Kara (1983 – 1984)

İsmet Kara (1983 – 1984)

16. Bülent Koç (26.03.1984 – 29.03.1989)

Bülent Koç  (26.03.1984 – 29.03.1989)

17. Memiş Ali Usta (29.03.1989 – 27.03.1994)

Memiş Ali Usta  (29.03.1989 – 27.03.1994)

18. Şevki Yılmaz (27.03.1994 -01.11.1995)

Şevki Yılmaz  (27.03.1994 -01.11.1995)

19. Hasan Uzun (27.11.1995 – 02.06.1996)

Hasan Uzun (27.11.1995 – 02.06.1996)

20. Hızır Hop (04.07.1996 – 28.03.2004)

Hızır Hop  (04.07.1996 – 28.03.2004)

21. Halil Bakırcı (28.03.2004 – 30.03.2014)

Halil Bakırcı  (28.03.2004 – 30.03.2014)

22. Reşat Kasap 31.03.2014

Reşat Kasap 31.03.2014

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)



Facebook Yorumları